HP 81 baskı kafası yeniden üretilmiş için YOTAT 1 adet Siyah C4950A HP81 baskı kafası için hp Designjet 5000 5000 adet 5500 5500 adet

₺300.70 ₺337.85
  • h969
  • Stokta var1 adet Baskı Kafası için C4950A HP81 Siyah
tipi: yeniden üretilmiş baskı kafası mürekkep: tam mürekkep renk: BK baskı kafası modeli: C4950A için HP81
uyumlu yazıcı: Hp Designjet 5000
HP Designjet için 5000 adet
Hp Designjet 5500
HP Designjet için 5500 adet
paket İçeriği: 1 adet HP81 BK için Baskı kafası
alıcı Uyarılar:
1. Tüm marka adları ve ticari markalar kendi ilgili açıklama amaçlıdır için sahipleri ve burada adlandırılır.
2. Biz göndermeden önce her ürün test, % 100% çalışma garantisi. herhangi bir istek veya soru varsa bizimle irtibata bizim ürün kullanmaya başlamadan önce, biz ilk anda size yardım etmek için hazırız.
3. doğru telefon numarası doldurunuz sipariş zamanında teslim sağlamak için. tüm Rusya Federasyonu alıcılar tam adı doldurmak gerekir, veya, o sipariş almak mümkün olmayabilir.
4. All ürünleri teslim ve resimlerde gösterilen bazı küçük farklılıklar var olabilir (ürün toplu, etiket, çip desen, ambalaj). resimler sadece referans içindir, ama tüm sevk bizim ürün A + sınıf kalite seviyesi vardır ve 100% malzemeler ve işçilik karşı garantilidir. haber vermeden. daha fazla bilgi için, bize danışın.
5. bizden sipariş satın Aldığınızda, tek kartuş model numarası adresiyle eşleşen emin olun (OEM kodu) sizin kullandığınız yazıcı, eğer eşleşmiyor mürekkep kartuşları çalışmıyor olacak, çünkü farklı pazar için kartuşun çip aynı değildir rağmen yazıcı model numarası aynı olabilir.
6. set içinde sipariş almazsanız teslim süresi ödeme sonra, veya güncellenmiş nakliye bilgileri normalde görmüyorsanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve EN KıSA SÜREDE size geri almak. ve biz sizin için teslim süresi uzatmak başarıyla sevkiyat almak kadar. SSS:
yazıcının Bakım yazıcı iyi durumda tutmak için, bu bir yıl içinde birkaç kez temizlenmelidir. güç kaynağını kapatın temizlik yaparken, besleyici itibaren tüm kağıt çıkar ve ıslak peçete ile silin.
uygunsuz hareketli yazıcı zarar verebilir, böylece paket dikkatli olmalıdır (en iyi bu orijinal package.) hareketli öncesinde, Kartuş baskı kafası kaplı olmalıdır ve iade. yazıcı yatay seviye hareketli sırasında muhafaza edilmelidir, ve dönüştürmek değil, aksi takdirde mürekkep durulayın yuvası dışarı akabilir.
yazıcı Head' s Bakım
yazıcının kafa en pahalı tüm mürekkep yazıcı kısmı, ama değil böylece kolayca sıkışan hayal gibi, genellikle genel baş reçel için temizlenmiş olabilir.
anahtar yazıcı kafasına ' ın bakım doğru çalışma ve yüksek kaliteli Kartuş yatıyor.
genel yazıcı kafası ömrünü 30 için Kartuş 20 için değiştirilmesi zaman olduğunu.
yazıcı kafasını için, baskı belgeler onun ömrü daha uzundur of baskı rengi, yarı-renklendirmek veya gri desenler.
siyah veya renkli mürekkep kadar kullanılır iken, gösterge (MÜREKKEP DıŞARı) glitter olacak ve yazıcı temizlenebilir olamaz herhangi bir daha, Kartuşun değiştirilmesi gerekir.
yeterli mürekkep yazıcı ve tutulmalıdır uzun zamanlı yapraklı kullanılmayan yazıcı yazıcı kafası reçel neden kolayca olduğunu. bu nedenle yazıcı olmalıdır için garantili en az bir hafta içinde veya iki kez kullanılabilir.
yazıcı için kullanılacak değil sık sık, önerilmektedir yazıcı kapatarak önce bir kez temizlenmelidir.
iş teorisi EPSON CANON ve HP ve Kardeşi farklıdır, bu yüzden çok katmanlı teknolojisi alarak, mürekkep püskürtülür yuvarlak olduğunu. ve Canon Epson daha hava girmek için daha kolay olduğunu.
Q: Dikey çizgiler hizalanmış veya dikey bantlama değildir görünür. nasıl benim yazıcı baskı kafası hizalayın? İlk kullandığınız emin olun en güncel sürümü yazıcı sürücüsü. en yazıcılar olacak bir seçenek verecek bir fayda fonksiyonu hizalamak için yazıcı kafası. ekran yönergeleri izleyin. kullandığınızdan emin olun yazıcının yazıcı kapatmak için güç anahtarı, aksi takdirde ayarları kaydedilmez. eğer zaten çalıştı hizalamak için baskı kafası ve herhangi bir başarı yoktu, yazıcı sürücüsünü ayarları içinde yüksek hız kapalı dönüm deneyin.
Q: neden resim ve kelimeler beklenenden daha netlik ile baskılı değil var?
nedenleri:
yanlış baskı medya seçilen
baskı medya nemli olabilir
baskı kafasının yaşlanma
çözümleri:
Word Belgesi kullanmanız tavsiye edilir Mürekkep Püskürtmeli kağıt ve Görüntüler/Fotoğraflar yüksek kaliteli mürekkep püskürtmeli fotoğraf kullanmanız tavsiye edilir kağıt
nemli yerine kağıt kuru kağıt ve baskı kullanarak tekrar
tamir veya değiştirme yeni baskı kafası
s: neden yazıcı tespit edemez ve hiçbir şey basılabilir?
nedenleri:
baskı kafası kuru veya bloke veya hasarlı olduğunu
sızdırmazlık etiket henüz kaldırılacak olmayabilir
dokunmadan kartuş üzerindeki çip çip üzerinde elle veya toz yüzey
üzerinde çip kartuş yazıcı doğrultusunda tamamen değildir
kurulum sırasında kartuşun hava ile dolu olabilir
çözümleri:
kendi kendini temizleyen çalıştırmak programı (detaylar için yazıcı kullanım kılavuzu okuyunuz) en az 2-3 kez
sızdırmazlık etiket kaldırmak tamamen hava izin kartuşu girmek için normal baskı
temizlemek için kuru bir bez kullanın veya doku çip ve kartuş yeniden yükleyin
kartuş almak ve yeniden
yazıcı kafasını temizleyin ve net kabarcıklar çalıştırarak kendini temizleme programı.


  • Model Numarası: For HP81
  • Tipi: Other
  • Type: Remanufactured printhead
  • OEM code: C4950A for HP81
  • Color: BK

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz HP 81 baskı kafası yeniden üretilmiş için YOTAT 1 adet Siyah C4950A HP81 baskı kafası için hp Designjet 5000 5000 adet 5500 5500 adet, Yüksek Kalite HP 81 baskı kafası yeniden üretilmiş için YOTAT 1 adet Siyah C4950A HP81 baskı kafası için hp Designjet 5000 5000 adet 5500 5500 adet, Çin Yazıcı Parçaları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler