2017 çocuk Cadılar Bayramı Siyah Yenidoğan Bebek Erkek bebek Yıldız Kabak Romper kombinezonlar Cadılar Bayramı Kıyafetleri Kostüm Set eğlenceli hediye p30

₺57.14 ₺80.50
  • h708
  • Stokta var

yenidoğan Bebek Erkek bebek Yıldız Kabak Romper Cadılar Bayramı Kıyafetleri Kostüm Set
plz dikkat: Eğer senin çocuğun tombul, biz seçtiğiniz recomend, daha büyük bir boyut teşekkürler.
özellikleri:
1. it yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, yumuşak el duygu, hiçbir zarar bebeğinizin cilt
2. Şık ve moda tasarımı bebeğinizin daha çekici olun
3. için büyük rahat, günlük, parti veya photoshoot, ayrıca bir bebek gösterisi için harika bir fikir hediyeler
4. senin almak için zamanı üzerinde sparkle canavar Cadılar Bayramı tatil şenlikleri bebek onesie, Var aklımıza hiç şüphesiz bunlardan tot küçük bebek şirin olacak tüm.
ürün bilgileri:
malzeme: Polar, Pamuk Blend
giyim Uzunluk: Düzenli
desen Tipi: Yıldız, Kabak
dekorasyon: Yok
kol uzunluğu: Uzun Kollu
stil: F ashion
yaka: O-boyun
amaçlar: C asual, Günlük
hem el yıkama ve makine yıkama tamam
paket şunlardır: 1 ADET Romper + 1 ADET Yelek + 1 ADET Şapka
hafif renk farklılığı kabul olması gerektiğini lütfen unutmayın nedeniyle ışık ve ekran.
Bebek Için boyut Tablosu (Birim: cm/inç/1 inç = 2.54 cm) boyutu: 6 M etiket Boyutu: 70 göğüs: 54 cm/21.3 " Romper uzunluk: 51 cm/20.1 " yükseklik: 70 CM boyutu: 9 M etiket Boyutu: 80 göğüs: 56 cm/22 " Romper uzunluk: 54 cm/21.3 " yükseklik: 80 CM boyutu: 12 M etiket Boyutu: 90 göğüs: 59 cm/23.2 " Romper uzunluk: 57 cm/22.4 " yükseklik: 90 CM boyutu: 18 M etiket Boyutu: 95 göğüs: 61 cm/24 " Romper uzunluk: 61 cm/24 " yükseklik: 100 CM

• Kid ABD boyutu: 6m, 9m, 12m, 18m
  • Bölüm Adı: Bebek
  • öğe Türü: Setleri
  • stil: Moda
  • Kol Uzunluğu (cm): Tam
  • yaka: O-Boyun
  • Kapanış Türü: Fermuar - Up
  • Marka Adı: BABY BALL
  • Fit: Gerçek boyutlarda uyar, normal boyutunu almak
  • Kol Style: Düzenli
  • Malzeme Bileşimi: Fleece,Cotton Blend
  • kumaş Türü: Kırkmak
  • Outerwear Type: ceket
  • desen Türü: Çizgili
  • malzeme: Pamuk
  • Model Numarası: Children's Halloween costumes with pumpkin jumpsuits + hat 3 pieces
  • color: Red
  • Pattern Type: Star,Pumpkin
  • Sleeve length: Long Sleeve
  • Style: Fashion
  • Package include: 1PC Romper+1PC Vest+1PC Hat
  • Occasion: Casual,Daily

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 25cm x 25cm x 25cm (9.84in x 9.84in x 9.84in)

Etiketler: Ucuz 2017 çocuk Cadılar Bayramı Siyah Yenidoğan Bebek Erkek bebek Yıldız Kabak Romper kombinezonlar Cadılar Bayramı Kıyafetleri Kostüm Set eğlenceli hediye p30, Yüksek Kalite 2017 çocuk Cadılar Bayramı Siyah Yenidoğan Bebek Erkek bebek Yıldız Kabak Romper kombinezonlar Cadılar Bayramı Kıyafetleri Kostüm Set eğlenceli hediye p30, Çin Giyim Setleri Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler