1 çift 28 cm gudetama yumurta sincap Anpanman Baikinman Cinnamoroll köpek peluş araba kemik boyun yastık yenilik romantik dolması oyuncak

₺97.82 ₺102.99
  • h658
  • Stokta var

ürün seçeneği listesi
mağazamıza hoşgeldiniz. eğer beni seviyorsan, beni eve götür lütfen.
1 çift 28 cm gudetama yumurta sincap Anpanman Baikinman Cinnamoroll köpek peluş araba kemik boyun yastık yenilik romantik dolması oyuncak
malzeme: peluş, pp pamuk
boyutu: 28*17 cm, fiyat bir çift için, seçtiğiniz gibi iki aynı şekil alacak.
ağırlık: 0.5 kg
çok sevimli ve yumuşak, tüm yaş için suit, onunla yatağa gitmek, size yakında uykuya düşebilir, size güvenlik duygusu vermek, ve ayrıca bir sıcak tatlı doğum günü hediye olarak arkadaşınıza verebilirsiniz. yalnız değilseniz, ben her zaman sizinle kalmak ve yumuşaklık vermek!
biz söz verebilirim, sen resimlerde gördüğünüz gibi aynı, gibi umuyoruz, güzel bir gün var!
manuel ölçüm, 1 olabilir 2 cm hata içinde, el yıkama, güzel bir gün var, en iyi dileklerimle!
ürün detayları

• öğe Türü: Hayvanlar
  • Özellikler: Dolmalar & Peluş,yumuşak
  • Yaş Aralığı: > 3 yaşında
  • tip: Yastık / Yastık
  • doldurma: PP Pamuk
  • malzeme: Peluş
  • form: deha
  • Model Numarası: J16100604
  • Hayvanlar: movie
  • tema: cartoon

• Birim Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 40cm x 20cm x 10cm (15.75in x 7.87in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz 1 çift 28 cm gudetama yumurta sincap Anpanman Baikinman Cinnamoroll köpek peluş araba kemik boyun yastık yenilik romantik dolması oyuncak, Yüksek Kalite 1 çift 28 cm gudetama yumurta sincap Anpanman Baikinman Cinnamoroll köpek peluş araba kemik boyun yastık yenilik romantik dolması oyuncak, Çin Filmler ve TV Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler