3 adet/takım Karikatür Toddler Bebek Çocuk Besleme Kapağı Eğitim Kase Binoral Çocuk Besleme Sofra Çocuk Plaka Enayi Kase

₺70.01 ₺81.42
  • h11946
  • Stokta var

modname = ckeditor merhaba arkadaşım, 1. çoğu ürün Için,, navlun kaydetmek HIÇBIR Perakende Kutu. biz Paketi olacak Kabarcık Çanta güvenle. 2. ürünleri Için wrok pil ile, hiçbir pil dahil sipariş için, Airmail Post yasaklar beri pil. Pls anlamak!
karikatür Toddler Bebek Çocuk Besleme Kapağı Eğitim Kase Binoral Çocuk Besleme Sofra Çocuk Plaka Enayi Kase
açıklama: içinde almak kolay traveling güçlü enayi, sürgülü önlemek bebek Enayi Kase, BPA IÇERMEYEN, PVC içermeyen, Ftalat Içermeyen şartname: malzeme: Plastik, termoplastik Kauçuk boyutu: pix gösterisi Olarak miktar: Bebek Enayi Kase x 3 yaş: yukarıdaki 6 ay malzeme: gıda sınıfı PP + TPE (enayi) açıklama: Hiçbir perakende kutusu, uygulanan eğer paket kutusunu gerekiyorsa, pls bize ulaşın ve biz yakında referans için şarj tavsiye! anlayışınız için teşekkürler!

• Tipi: Yemek takımı
  • Yaş Grubu: bebekler,> 6 ay
  • belgeleme: CIQ,CE / AB,FDA
  • sınıflandırma: Çanak
  • Malzeme Özelliği: Ftalatsız,PVC Ücretsiz,Nitrozamin Ücretsiz,BPA,Lateks Ücretsiz
  • malzeme: Plastik
  • fonksiyon: Oyuncak yemek seti
  • Marka Adı: Hogokids
  • desen Türü: Çiçek
  • Model Numarası: Baby Bowl
  • Color: Blue, Pink and Purple
  • Drop shipping: Support
  • Size: See the pixs
  • Usage: Baby Feeding Bowl
  • Baby Sucker Bowl: Baby Sucker Dishes
  • baby bowl sucker: Spill Proof bowl

• Birim Tipi: lot (3 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz 3 adet/takım Karikatür Toddler Bebek Çocuk Besleme Kapağı Eğitim Kase Binoral Çocuk Besleme Sofra Çocuk Plaka Enayi Kase, Yüksek Kalite 3 adet/takım Karikatür Toddler Bebek Çocuk Besleme Kapağı Eğitim Kase Binoral Çocuk Besleme Sofra Çocuk Plaka Enayi Kase, Çin Yemekleri Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler