41'1095 ÇELIK Kil Temepered TAM TANG BIÇAK JAPON SAMURAI KATANA KıLıÇ

₺955.98
  • h1184
  • Stokta var

daha fazla Resim Gösterisi
özellikler: tüm uzunluk: 103 cm/40.5 inç Kolu Malzeme: Ahşap bıçak uzunluğu: 73 cm/28 inç Tuşba Malzeme: vally kolu uzunluğu: 28 cm/10 inç Bıçak genişliği: 3.2 cm/1.6 inç-2.3 cm/0.9 inç Saya Uzunluğu: 76 cm/30 inch ağırlık (saya ile): 1.4 kg bıçak Malzemesi: 1095 Karbon Çelik Kil Temperli ağırlık (saya olmadan): 1.2 kg Saya Malzeme: Ahşap durum: Yeni bo-hi: bo_hi Ray cilt ile: Hakiki gerçek Cilt bu katana tarafından yapılan antik Japon yapma yöntemine (el dövme ve cilalı el). biz kılıç Longquan Şehir Çin itibaren yapımcıları, profesyonel Japon swords yapma için ünlü olan, çin kılıç ve Batı kılıç. otantik aksesuarları ile savaş hazır kılıç vardır.
bıçak: bıçak antik Japon yolları tarafından yapılır, el dövme ile el cilalı ve el bilenmiş. kılıç 1095 Karbon çelik blade yapılır. birkaç sınıflarda tarafından bilenmiş bıçak keskinleştirmek taşlar, yapma kılıç çok keskin.
kılıç tam tang bıçak olduğunu ve onun tuska (kolu) iki bambu kazıklar vardır, yapma kılıç çok fix ve savaş hazır. kılıç bambu kesebilir ve ağaç ve kağıt.
tuşba: tuşba alaşımından yapılmış. The Habaki (bıçak yaka) ve İki Seppas (boşluk) pirinç yapılır, onlar iyi kalitede. onlar tuşba düzeltmek ve bıçak, İki bambu kazıklar düzeltmek kolu ve bıçak kılıç fonksiyonel tamamlandı sistemi haline yapma olduğunu.
Tuska (kolu): sert tahtadan yapılmış tuska olduğunu ve ray cilt. İki bambu kazıklar tuska fix ve bıçak.
Saya (kılıf): saya olduğunu iyi kalite ile Sert tahtadan yapılmış.
dikkat:
1. The kılıç standı pakete dahil edilecek olmaz. bir stand satın almak istiyorsanız, lütfen bana ulaşın, ben standı size iyi bir fiyat sunacak.
2. The kılıç çanta size ücretsiz ve rastgele sunulan olacaktır.
3. The kılıç katılmak olabilir sonra tuska içinde bambu kazıklar çıkarın.
4. Bizim kılıçları Hakiki savaş hazır ve profesyonel vardır. bu hem fonksiyonel ve koleksiyon.
ÖĞE RESIMLERI
alaşım tuşba ücretsiz
demir tuşba + $15
bakır tuşba + $15
yüksek Bakır tuşba + $40
aşağıdakilerden birini seçebilirsiniz sayas yerine orijinal bir!!!
genel Saya + Ücretsiz
yüksek Kaliteli Saya + $40
yüksek Kaliteli Saya + $51
ipek Sageo
ince sageo ücretsiz (sadece orijinal pics gibi)
kalın sageo 10 $ ekleyin
ipek lto Ücretsiz
orijinal ray cilt Ücretsiz
Ito wrap yolları seçimler
ortak wrap ücretsiz
savaş hazır wrap
ücretsiz gravür İngilizce Çince
biz özelleştirme sevice sunuyoruz. aşağıda herhangi seçebilirsiniz
istediğiniz gibi parçaları. kolay olacak. eğer ödedikten Sonra, bana söyleyin lütfen
uydurma sayısı gibi size ASAP. Ve sonra Ben sizin için onları değişecek.
ÖDEME
-- biz kabul . biz kişisel çek kabul etmiyoruz.
-- teslimat adresi emin olun. it en iyi ki sevkıyat adresi göndermek ve
eğer ödedikten sonra bana telefon numarası. bu arada, zaman evde değilseniz kılıç gelmesi, memurları
postane telefon aracılığıyla sizinle temasa geçecektir. Böylece telefon numarası önemlidir. sizin için teşekkür ederim
anlayış.
NAKLIYE
-- biz ülkelerin gösterdi biz yollayabilirsiniz var açıklaması üst . eğer ülkeniz bu,
biz gemi değil anlamına gelmez kılıç size. at aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz ilk, biz
sadece sana söylemem gereken bazı ülkenin özel nakliye fiyat. Ve bundan sonra seçebilirsiniz satın
veya satın almak için değil.
POLITIKASı
-- biz çok takdir bizim kılıçları düşkün ve bunu satın. eğer herhangi bir şikayet hakkında hakkında
kılıç ' ın kalite, ilk başta bana lütfen. Biz size sunmak için elimizden geleni yapacağız memnun cevap.
-- biz de takdir alıcılar bize herhangi bir olumsuz geribildirim ayrılmadan önce bize ulaşın. Biz düşünüyorum
biz aramızda sorunları çözebilirsiniz kez alıcılar bize değişim sunuyoruz.
-- alıcılar iade iddia edemez eğer bizim kılıçlar swords olarak tarif sırasında alınan öğeler sonra 5 gün.
NOT
- alıcılar bir yetişkin olmalıdır .

• stil: Japonya Stili
  • bölgesel Özelliği: Japonya
  • malzeme: Maden
  • tema: uçak
  • Condition: New

• Birim Tipi: Çanta
  • Paket Boyutu: 118cm x 18cm x 8cm (46.46in x 7.09in x 3.15in)

Etiketler: Ucuz 41'1095 ÇELIK Kil Temepered TAM TANG BIÇAK JAPON SAMURAI KATANA KıLıÇ, Yüksek Kalite 41'1095 ÇELIK Kil Temepered TAM TANG BIÇAK JAPON SAMURAI KATANA KıLıÇ, Çin kılıç Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler