2017 Fineblue F930 Kablosuz Kulak telefonları Bluetooth Handsfree Stereo Bluetooth Kulaklık Klip Mic Telefonu Hatırlatmak Titreşim

₺71.21 ₺94.95
  • h11456
  • Stokta var

Fineblue F930 Bluetooth Kulaklık
End mücadeleyi tangled kulaklık kablosu ile. ve o aptal misplacing endişe 8 Pinli konnektör iPhone 7 için var asla. ücretsiz ellerini tutmak ve sürüş sırasında güvenliğini garanti. tüm bu Fineblue F930 Bluetooth kulaklık ile elde edilebilir olan tüm en sevgili cihazlar ile uyumlu.
ana Özellikleri:
yaratıcı Tasarım
geri çekmek için bir anahtar, veda sarma hattı. benimsenen yüksek kaliteli tel, kullanımı dayanıklı
giymek rahat
küçük boyutu ve hafifliği kulaklar üzerindeki yükü azaltmak. kullanım saat sonra bile rahatsızlık almazsınız
hızlı Bağlantı
Bluetooth ile V4.1 teknolojisi daha hızlı diğer cihazlar olduğunu, iletim mesafesi 10 m kadardır. Bluetooth cihazları çeşitli uyumlu
gürültü Azaltma
net ses iletişimi için DSP dijital gürültü iptal. bu gerçek zamanlı ortam ve arka plan gürültülerini azaltır, konsantre sağlayan aramalar
akıllı Bağlantı
aynı anda iki telefon bağlayın, eşleştirme altında başka bir telefon bağlantı durumunu telefon
uzun Pil Ömrü
dahili 75 mAh li-ion pil, 5 h müzik zaman, 6 h çağrı süresi, 2 h şarj süresi ve 120 h bekleme süresi kadar
SSS
1. Q: Ben Ne yapmalıyım benim kulaklık çifti benim telefon edemez?
A: emin bu kulaklık eşleştirme moduna girmeden olmuştur (üzerinde Bluetooth ve fonksiyon tuşuna çevirin LED kadar ışık yanıp).
2. Q: Ben Ne yapmalıyım benim benim cep telefonu Bluetooth kulaklık üzerinde gösteren değildir?
A: hem Kontrol cihazları, ve Bluetooth açık olduğundan emin olun. sorun devam ederse, onlar uyumlu olmadığını görmek için kontrol edin.
3. Q: Ben Ne yapabilirim zaman kulaklık çifti listesi diyor tam olduğunu?
A: eşleştirme listesi ve silmek deneyin gitmek telefonunuzda eşleştirilmiş cihazlar itibaren bir veya daha fazla.
not : tek kulak Bluetooth kulaklık için sadece olduğunu, değil bir çift.
özellikler boyutlar ve Ağırlık ürün ağırlığı 0.0190 kg paket ağırlığı 0.1070 kg ürün Boyutu (L x W x H) 7.00x3.50x2.50 cm/2.76x1.38x0.98 inç paket Boyutu (L x W x H) 20.50x10.50x3.00 cm/8.07x4.13x1.18 inç paket İçeriği paket İçeriği 1 x Bluetooth Kulaklık, 1 x USB Kablosu, 2 x Kap, 1 x İngilizce Kılavuzu

• fiş tipi: Kablosuz
  • fonksiyon: cep telefonu,spor,ortak kulaklık
  • Destek APP: Hayır
  • Destek apt-x: Hayır
  • Ses Kontrolü: Evet
  • duyarlılık: 120±5db
  • Aktif Gürültü İptal: Evet
  • hat uzunluğu: 0.3m
  • Vocalism Prensibi: Dengeli Armatür
  • Destek Hafıza Kartı: Hayır
  • Konnektörler: Hiçbiri
  • su geçirmez: Hayır
  • Model Numarası: Fineblue F930
  • Marka Adı: FineBlue
  • kablosuz: evet
  • mikrofon: Evet
  • Kontrol Düğmesi: Evet
  • iletişim: Kablosuz + Kablolu
  • direnci: 51Ω
  • stil: Kulak
  • frekans tepki aralığı: 8-22000hz
  • Kablosuz Tipi: Bluetooth

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 21cm x 11cm x 3cm (8.27in x 4.33in x 1.18in)

Etiketler: Ucuz 2017 Fineblue F930 Kablosuz Kulak telefonları Bluetooth Handsfree Stereo Bluetooth Kulaklık Klip Mic Telefonu Hatırlatmak Titreşim, Yüksek Kalite 2017 Fineblue F930 Kablosuz Kulak telefonları Bluetooth Handsfree Stereo Bluetooth Kulaklık Klip Mic Telefonu Hatırlatmak Titreşim, Çin Bluetooth Kulaklık & kulaklık Tedarikçiler.

Work Doma
2018-03-22
5/5
faydalı

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler