2 Adet Doğal Yeşim Topu Ayak Bakımı Aracı Masaj Eğitim El Antistres Masaj Topu Zayıflama Gevşeme Sağlık Aracı

₺67.90 ₺135.74
  • h10937
  • Stokta var

sıcak Ürünler 2 Adet 100% Doğal Yeşim Top Vücut Masaj
yeşim topu benzersiz sağlık yeşim biridir, İnsan vücut zorunda, oluşan, sinirleri iyileştirici etkisi, uzun süreli kullanımı ömrünü uzatır. ortak söyleyerek: parmaklar ile kalpler ! antik Çin tıbbı teorisine göre, İnsan vücudun eller ile bağlanır beş zang-organ ve altı mansion, sekiz bacaklarda ven, oyun topu eğitim parmak gücü artırmak için ek olarak, bilek, kol, vücut organları sağlığını teşvik edebilir, aynı zamanda, uzun bir süre için ile oynarken, beyin dinlenebilir, mutlu sevgi bir cinsiyet yükseltir. yaşlı sağlık teşvik etmek olduğunu ve ömrünü uzatmak ve ile kafa ofis ferahlatıcı şefi kullanımı zevk için en iyi seçimdir!
boyutu: 50*50mm
ağırlık: 480 G/takım
2 ADET yeşim topu (kutu ile)
bizim mağaza ziyaret hoş geldiniz. daha sürprizler bulabilirsiniz!
buraya tıklayın:
görüşleriniz çok önemlidir:
1. olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın lütfen bizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz.
2. lütfen önce bize ilk temas kurmaktan çekinmeyin eğer nötr veya negatif geribildirim. biz en iyi müşteri hizmeti sunmak için elimizden geleni.
1. siparişlerin 80% iki iş günü içinde işlenir. üç iş günü içinde işlenmiş siparişler of 95%.
2. rus arkadaşlar dikkat: alıcının tam adı doldurunuz eğer sipariş zaman Rus Postane politikası nedeniyle, aksi takdirde muhtemelen alamazsınız parc el başarıyla.
3. lütfen bize teklif ayrıntılı adres, telefon numarası ve posta kodu, ve doğru olduğundan emin olun. biz sorumlu değiliz ki neden başarısız teslim istemci sağlamaz zaman yer doğru alıcı bilgileri sipariş.
4. nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergileri içermez .
5. eğer bazı sorunlar neden gecikme, sizin için teslimat tarihini uzatmak için lütfen bize ulaşın, yerine açık bir anlaşmazlık.

• öğe Türü: Foot Care Tool
  • tip: el ayak dosyası
  • Model Numarası: Massage Ball
  • Features 1: Health Care
  • Features 2: Massage & Relaxation
  • Features 3: Massage Roller
  • Features 4: Jade Massager
  • Features 5: Face Massager
  • Anti Stress Ball: Slimming Massager
  • Natural Jade Egg: Jade Facial
  • Pain Relief: Anti Cellulite Roller

• Birim Tipi: Set
  • Paket Boyutu: 22cm x 3cm x 5cm (8.66in x 1.18in x 1.97in)

Etiketler: Ucuz 2 Adet Doğal Yeşim Topu Ayak Bakımı Aracı Masaj Eğitim El Antistres Masaj Topu Zayıflama Gevşeme Sağlık Aracı, Yüksek Kalite 2 Adet Doğal Yeşim Topu Ayak Bakımı Aracı Masaj Eğitim El Antistres Masaj Topu Zayıflama Gevşeme Sağlık Aracı, Çin Pamuk Bezlerden Tedarikçiler.

Luongtoan98
2017-11-14
5/5
iyi, kadar çalıştı ama
Abappell
2018-02-07
5/5
çok gibi topları. çapı 5 cm. yeşim
Alpa Gun93
2018-01-17
5/5
çok iyi bir ürün, özellikle fiyat için. nedense, devraldı iki ay gelmesi.
Dima Bulavickiy
2017-12-26
4/5
1 top çizikler ile ikinci mükemmel geldi (hangi ощущаются)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler